Theme Negotiation by Rules (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Theme
nl: Thema

en: Roles
nl: Rollen

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Condition
nl: Voorwaarde

en: Rule name
nl: Regel naam

en: Not restricted
nl: Geen beperking

en: Restricted to certain pages
nl: Beperkt tot bepaalde pagina's

en: Show for the listed pages
nl: Tonen op deze pagina's

en: Hide for the listed pages
nl: Verbergen op deze pagina's
