Theme Negotiation by Rules (1.1.0) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: enabled
pt: ativo

en: Status
pt: Estado

en: disabled
pt: inativo

en: Enable
pt: Ativar

en: Disable
pt: Desativar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Weight
pt: Peso

en: Label
pt: Etiqueta

en: Theme
pt: Tema

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Condition
pt: Condição

en: Not restricted
pt: Não restringido

en: Restricted to certain pages
pt: Restringido a determinadas páginas

en: Show for the listed pages
pt: Mostrar para as páginas listadas

en: Hide for the listed pages
pt: Esconder para as páginas listadas
