Theme Negotiation by Rules (1.2.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: enabled
bg: включено

en: Status
bg: Статус

en: disabled
bg: деактивиран

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Roles
bg: Роли
