Theme Negotiation by Rules (1.2.0) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Pages
de: Seiten

en: enabled
de: aktiviert

en: disabled
de: deaktiviert

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Weight
de: Gewichtung

en: Label
de: Beschriftung

en: Roles
de: Rollen

en: Conditions
de: Bedingungen

en: Condition
de: Bedingung

en: Usage:
de: Verwendung:

en: Rule name
de: Name der Regel

en: Not restricted
de: Uneingeschränkt

en: Restricted to certain pages
de: Auf bestimmte Seiten eingeschränkt

en: Show for the listed pages
de: Auf den angegebenen Seiten anzeigen

en: Hide for the listed pages
de: Auf den angegebenen Seiten ausblenden
