Theme Negotiation by Rules (1.2.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Status
eo: Stato

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Roles
eo: Roloj

en: Conditions
eo: Kondiĉoj

en: Condition
eo: Kondiĉo
