Theme Negotiation by Rules (1.2.0) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: enabled
he: פעיל

en: Status
he: סטטוס

en: disabled
he: מושבת

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Roles
he: תפקידים

en: Conditions
he: תנאים

en: Condition
he: מצב

en: Not restricted
he: לא מוגבל

en: Restricted to certain pages
he: מוגבל לדפים מסויימים
