Theme Negotiation by Rules (1.2.0) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: disabled
jv: mati

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Weight
jv: Urutan

en: Label
jv: Judul

en: Theme
jv: Tema

en: Roles
jv: Parāgā

en: Not restricted
jv: Ora aman

en: Restricted to certain pages
jv: Kewates kācā tinamtu
