Theme Negotiation by Rules (1.2.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Roles
pa: ਰੋਲ
