Theme Negotiation by Rules (1.2.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Status
sq: Gjendja

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Weight
sq: Pesha

en: Roles
sq: Rolet
