Theme Negotiation by Rules (1.2.0) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: Pages
th: หน้า

en: enabled
th: เปิดใช้งานแล้ว

en: Status
th: สถานะ

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: ID
th: ไอดี

en: Condition
th: เงื่อนไข

en: Not restricted
th: ไม่จำกัด

en: Restricted to certain pages
th: จำกัดให้เฉพาะบางหน้า

en: Show for the listed pages
th: แสดงหน้ารายการ

en: Hide for the listed pages
th: ซ่อนหน้ารายการ
