Theme Negotiation by Rules (1.1.0) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: disabled
ml: അപ്രാപ്തമാക്കിയ

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Disable
ml: പ്രവർത്തനരഹിതമാക്കുക

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Condition
ml: അവസ്ഥ
