Theme Negotiation by Rules (1.1.0) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: enabled
pt: ativado

en: disabled
pt: desativado

en: Enable
pt: Habilitar

en: Disable
pt: Desabilitar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Weight
pt: Peso

en: Label
pt: Rótulo

en: Theme
pt: Tema

en: Roles
pt: Papéis

en: Conditions
pt: Condições

en: Condition
pt: Condição

en: Rule name
pt: Nome da regra

en: Not restricted
pt: Sem restrições

en: Restricted to certain pages
pt: Restrito para certas páginas

en: Show for the listed pages
pt: Exibir para as páginas listadas

en: Hide for the listed pages
pt: Ocultar para as páginas listadas
