Theme Negotiation by Rules (1.1.0) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: enabled
ru: включено

en: Status
ru: Статус

en: disabled
ru: отключено

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Weight
ru: Вес

en: Label
ru: Метка

en: Theme
ru: Тема

en: Roles
ru: Роли

en: Conditions
ru: Условия

en: Condition
ru: Условие

en: Rule name
ru: Название правила

en: Not restricted
ru: Без ограничений

en: Restricted to certain pages
ru: Ограничено для определённых страниц

en: Show for the listed pages
ru: Отображать на перечисленных страницах

en: Hide for the listed pages
ru: Скрывать для перечисленных страниц
