Theme Negotiation by Rules (1.1.0) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: enabled
sv: aktiverad

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: Theme
sv: Tema

en: Roles
sv: Roller

en: Conditions
sv: Villkor

en: Condition
sv: Villkor

en: Usage:
sv: Användning:

en: Rule name
sv: Namn på regel

en: Not restricted
sv: Ej begränsad

en: Restricted to certain pages
sv: Begränsad till vissa sidor

en: Show for the listed pages
sv: Visa för de angivna sidorna

en: Hide for the listed pages
sv: Dölj för de angivna sidorna
