Theme Selector (1.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?
