Theme Selector (1.0.1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Edit
es: Editar

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?
