Theme Selector (1.0.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?
