Theme Selector (1.0.2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Description
de: Beschreibung

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Entity %label has been deleted.
de: Die Entität %label wurde gelöscht.
