Theme Selector (1.0.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟
