Theme Selector (1.0.3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?
