Theme Selector (2.0.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай
