Theme Switcher Rules (2.1.0) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Theme
ar: حلة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Active
ar: نشط

en: Configuration saved.
ar: تم حفظ الإعدادات.

en: Conditions
ar: الشروط

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: تأكيد متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Visibility Conditions
ar: شروط الرؤية

en: Visibility Condition
ar: شرط الرؤية
