Theme Switcher Rules (2.1.0) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Theme
be: Тэма

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Active
be: Актыўна

en: Configuration saved.
be: Налады захованыя

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб
