Theme Switcher Rules (2.1.0) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Theme
ca: Tema

en: Active
ca: Actiu

en: Configuration saved.
ca: La configuració s'ha desat.

en: Conditions
ca: Condicions

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Visibility Conditions
ca: Condicions de visibilitat

en: Visibility Condition
ca: Condició de visibilitat
