Theme Switcher Rules (2.1.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Active
cs: Aktivní

en: Configuration saved.
cs: Nastavení uloženo.

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Visibility Conditions
cs: Podmínky viditelnosti

en: Visibility Condition
cs: Podmínka viditelnosti
