Theme Switcher Rules (2.1.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Theme
da: Tema

en: Active
da: Aktiv

en: Configuration saved.
da: Konfiguration gemt.

en: Conditions
da: Vilkår

en: Inactive
da: Inaktiv

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Visibility Conditions
da: Synlighedsbetingelser

en: Visibility Condition
da: Synlighedsbetingelse
