Theme Switcher Rules (2.1.0) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Delete
de: Löschen

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Weight
de: Gewichtung

en: Label
de: Beschriftung

en: Active
de: Aktiv

en: Configuration saved.
de: Die Konfiguration wurde gespeichert.

en: Conditions
de: Bedingungen

en: Inactive
de: Inaktiv

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Machine name
de: Systemname

en: About
de: Über

en: Visibility Conditions
de: Sichtbarkeitsbedingungen

en: Visibility Condition
de: Sichtbarkeitsbedingung

en: Conjunction
de: Konjunktion
