Theme Switcher Rules (2.1.0) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Active
eo: Aktiva

en: Configuration saved.
eo: Agordoj konservitaj.

en: Conditions
eo: Kondiĉoj

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
