Theme Switcher Rules (2.1.0) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Theme
et: Teema

en: Active
et: Aktiivne

en: Configuration saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: Conditions
et: Tingimused

en: Inactive
et: Passiivne

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Visibility Conditions
et: Nähtavuse Tingimused

en: Visibility Condition
et: Nähtavuse Tingimus
