Theme Switcher Rules (2.1.0) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Active
he: פעיל

en: Configuration saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Conditions
he: תנאים

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות
