Theme Switcher Rules (2.1.0) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Theme
hu: Smink

en: ID
hu: Azonosító

en: Active
hu: Aktív

en: Configuration saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: Conditions
hu: Feltételek

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Visibility Conditions
hu: Láthatóság feltételei

en: Visibility Condition
hu: Láthatóság feltétele
