Theme Switcher Rules (2.1.0) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Theme
jv: Tema

en: Active
jv: Aktif

en: Configuration saved.
jv: Konfigurasi uwis disimpen.

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
