Theme Switcher Rules (2.1.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Active
ku: چالاکە

en: Configuration saved.
ku: شێوەپێدان پاشەکەوت کرا.

en: About
ku: دەربارە
