Theme Switcher Rules (2.1.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Theme
lt: Tema

en: Active
lt: Aktyvus

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie
