Theme Switcher Rules (2.1.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Theme
lv: Tēma

en: Active
lv: Aktīvs

en: Configuration saved.
lv: Konfigurācija saglabāta.

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par
