Theme Switcher Rules (2.1.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Active
mr: सक्रिय

en: Conditions
mr: अटी
