Theme Switcher Rules (2.1.0) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Active
ne: सक्रिय

en: Configuration saved.
ne: कन्फिगरेसन संचय गरियो

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
