Theme Switcher Rules (2.1.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Theme
nl: Thema

en: Active
nl: Actief

en: Configuration saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Inactive
nl: Inactief

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Visibility Conditions
nl: Zichtbaarheidsvoorwaarden

en: Visibility Condition
nl: Zichtbaarheidsvoorwaarde

en: Conjunction
nl: samenvoeging
