Theme Switcher Rules (2.1.0) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Theme
oc: Tèma

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Active
oc: Actiu

en: Configuration saved.
oc: Configuracion enregistrada.

en: Conditions
oc: Condicions

en: Inactive
oc: Inactiu

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
