Theme Switcher Rules (2.1.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Theme
pl: Skórka

en: Active
pl: Aktywne

en: Configuration saved.
pl: Konfiguracja została zachowana.

en: Conditions
pl: Warunki

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Visibility Conditions
pl: Warunki widoczności

en: Visibility Condition
pl: Warunek widoczności
