Theme Switcher Rules (2.1.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Theme
sl: Tema

en: Active
sl: Aktiven

en: Configuration saved.
sl: Nastavitve shranjene.

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
