Theme Switcher Rules (2.1.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: Active
sq: Aktiv

en: Configuration saved.
sq: Konfigurimi u ruajt.

en: About
sq: Informacione
