Theme Switcher Rules (2.1.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Enable
te: చేతనించు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Theme
te: అలంకారం

en: Configuration saved.
te: స్వరూపణం భద్రమయ్యింది.

en: About
te: గురించి
