Theme Switcher Rules (2.1.0) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: ID
th: ไอดี

en: Configuration saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ
