Theme Switcher Rules (2.1.0) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Theme
tr: Tema

en: Active
tr: Etkin

en: Configuration saved.
tr: Yapılandırma kaydedildi.

en: Conditions
tr: Koşullar

en: Inactive
tr: Devre dışı

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Visibility Conditions
tr: Görünürlük Koşulları

en: Visibility Condition
tr: Görünürlük Koşulu
