Theme Switcher Rules (2.1.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Configuration saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى

en: About
ug: ھەققىدە
