Theme Switcher Rules (2.1.0) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Active
ur: فعال

en: Configuration saved.
ur: ترتیبات محفوظ کر لی گئی ہیں۔
