Theme Switcher Rules (2.1.0) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Theme
vi: Sắc thái

en: ID
vi: Mã

en: Active
vi: Hoạt động

en: Configuration saved.
vi: Đã lưu cấu hình.

en: Conditions
vi: Điều kiện

en: Inactive
vi: Không hoạt động

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu
