Themed fast 404 (1.0.5) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Other
pl: Inne

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: Page not found
pl: Strona nie znaleziona

en: The requested page could not be found.
pl: Żądana strona nie została odnaleziona.
