Themed fast 404 (1.0.5) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Other
ru: Другое

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: Page not found
ru: Страница не найдена

en: The requested page could not be found.
ru: Запрашиваемая страница не найдена.
